Voyages Léonard vier volgend jaar zijn 80e verjaardag en het bedrijf is al die tijd al een vaste waarde in de Europese reiswereld. Maar het reisbedrijf vernieuwt nu zijn merkstructuur om duidelijker te communiceren waar het vandaag voor staat.
De vertrouwde naam “Voyages Léonard” wordt voortaan “Les voyages Léonard”, een meervoud dat de veelzijdigheid van de activiteiten moet weerspiegelen: van reisbureaus (de groep telt 5 fyieke reiskantoren in Franstalig België) en touringcars tot openbare mobiliteitsdiensten, maatwerk voor groepen en een uitgebreid aanbod aan georganiseerde reizen in binnen- en buitenland.
Léo évasion
Binnen deze vernieuwde structuur krijgt de touroperatortak van het bedrijf ook een afzonderlijke identiteit onder de naam Léo évasion. Dit nieuwe merk bundelt voortaan alle georganiseerde vakanties, waaronder rondreizen, cruises, citytrips en korte escapades. Ook de jaarlijkse brochure verschijnt vanaf nu onder de naam Léo évasion.
Voor reizigers en reisprofessionals verandert er inhoudelijk niets: de teams, expertise en service blijven dezelfde, maar de presentatie wordt helderder en moderner.
Met deze herpositionering wil Les voyages Léonard duidelijk maken dat het uitgegroeid is tot een compleet reis- en mobiliteitshuis, terwijl Léo évasion de rol opneemt van inspirerend vertrekpunt voor wie een zorgeloos georganiseerde vakantie zoekt.































