Brussels Airlines krijgt vanaf dit najaar een nieuwe topvrouw. De raad van bestuur van Lufthansa Group heeft de Italiaanse Lorenza Maggio (48) aangeduid als nieuwe CEO voor onze nationale luchtvaartmaatschappij. De benoeming moet nog formeel worden goedgekeurd door de raad van bestuur van SN Airholding.
Maggio zal Dorothea von Boxberg opvolgen die Brussels Airlines op 31 augustus -op eigen verzoek- verlaat om aan de slag te gaan bij de Duitse autobouwer BMW, waar ze lid wordt van de raad van bestuur en verantwoordelijk wordt voor Human Resources. Von Boxberg wordt geprezen voor het verbeteren van de financiële resultaten van Brussels Airlines, het verder laten groeien van het netwerk én het versterken van de positionering van de maatschappij binnen Lufthansa Group.
Opvolger Maggio is momenteel nog Chief Strategy and Integration Officer bij ITA Airways, waar ze de integratie van de Italiaanse luchtvaartmaatschappij binnen Lufthansa Group leidt. Eerder bekleedde ze verschillende managementfuncties binnen de groep, onder meer als Vice President Sales voor Europa, het Midden-Oosten en Afrika, en bij Eurowings en LSG Group. Volgens Dieter Vranckx, voorzitter van de raad van bestuur van SN Airholding, beschikt ze over de internationale ervaring en expertise om Brussels Airlines verder uit te bouwen als een sterke netwerkmaatschappij binnen Lufthansa Group.






























